Doprava a Platba

 

1. Spôsob platby SR

V našom e-shope je možné platiť týmito spôsobmi: 

a) Platba vopred

Platbu vopred uskutočníte po schválení objednávky a zaslaní emailu s informáciami k platbe.

» bankovým prevodom (internetbankingom) – 0 €

Úhradu uskutočníte prevodom z Vášho účtu na náš účet, vedený  v ČSOB banke:  IBAN: SK08 7500 0000 0003 1142 1603. Ako variabilný symbol zadajte číslo Vašej objednávky.

» vkladom na účet – 0 €

Úhradu uskutočníte vkladom na náš účet, vedený  v ČSOB banke: IBAN: SK08 7500 0000 0003 1142 1603. Ako variabilný symbol zadajte číslo Vašej objednávky.

V prípade platby prevodom na účet, zrealizujte platbu bezodkladne po potvrdení objednávky, najneskôr však do 5 kalendárnych dní.

Zakúpený tovar bude vyexpedovaný až po zaplatení kúpnej ceny, teda po pripísaní celkovej sumy tovaru vrátane príplatku za prepravu na účet predávajúceho.

Ak nebude platba pripísaná na účet do 5 kalendárnych dní od potvrdenia objednávky, predávajúci má právo predmetnú objednávku stornovať.

Platbu vopred uskutočňujte až po potvrdení a spracovaní objednávky a potvrdení dostupnosti tovaru. Nakoľko prevádzkujeme aj kamenný obchod, môže sa stať, že Vami objednaný tovar nebude k dispozícii. 

 

b) Platba pri prevzatí tovaru 

» dobierkou -  1 € 

Úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi, ktorý zabezpečuje doručenie. 

» osobný odber na predajni – 0 €

Úhradu uskutočníte v hotovosti alebo kartou pri prebraní tovaru na odbernom mieste: Záhradné centrum Tvorsad, Okružná 21, 917 00 Trnava, v pracovných dňoch  v čase od 8:00 do 18:00. Je možné platiť bezhotovostne platobnými kartami VISA a MasterCard.

Podrobné informácie o platobných podmienkach a vrátení platby nájdete v našich Obchodných podmienkach.

 

2. Spôsob dopravy SR

 

Doplnky a rastlinný materiál 

a) Kuriér 

Zásielka bude vyexpedovaná v pracovné dni do 48 hodín od objednania a doručená do 24 hodín od podania. O odoslaní tovaru budete informovaní prostredníctvom e-mailu. Pre doručenie je nutné vyplniť takú adresu, na ktorej budete k zastihnutiu v priebehu dňa medzi 8:00 – 18:00. V prípade, že týmto miestom bude Vaše zamestnanie, je nutné uviesť okrem Vášho mena a telefónu aj názov a adresu firmy. V cene je zahrnuté i poistenie balíka.

Poplatky za doručenie:

Kuriér bežný:

Pri platbe vopred – 4,00 EUR 

Pri platbe na dobierku – 5 EUR (4 EUR plus 1 EUR za dobierku)

 

Kuriér pri tovare nad 7 kg:

Pri platbe vopred – 6,00 EUR 

Pri platbe na dobierku – 7 EUR (6 EUR plus 1 EUR za dobierku)

 

Kuriér pri tovare nad 15 kg:

Rastlinný materiál a väčšie množstvo doplnkov nd 15 kg zasielame na základe individuálnej dohody. Na základe Vašej objednávky Vám bude zaslaná cenová ponuka na dopravu. Cena sa odvíja od hmotnosti a objemu zásielky a je individuálna v závislosti od vzdialenosti od Trnavy. Po potvrdení zo strany kupujúceho sa dohodne termín doručenia. O odoslaní tovaru budete informovaní prostredníctvom e-mailu.

Doručenie tovaru pri objednávke nad 100 € zdarma.

Pre doručenie je nutné zadať takú adresu, na ktorej budete k zastihnutiu v priebehu dňa medzi 8:00 – 18:00. V prípade, že týmto miestom bude Vaše zamestnanie, je nutné uviesť okrem Vášho mena a telefónu aj názov a adresu firmy. V cene je zahrnuté aj poistenie.

Objednávky vybavujeme a odosielame každý pracovný deň. Objednaný tovar bude pripravený k odoslaniu najneskôr do 72 hodín od spracovania objednávky, resp. od pripísania platby na účet predávajúceho. 

Pri preberaní tovaru je potrebné skontrolovať neporušenosť obalu. V prípade zjavného poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a tovar nepreberajte. Následne tovar písomne reklamujte.

Tovar zatiaľ zasielame iba na územie SR, v prípade ak chcete zaslať tovar aj do inej krajiny, prosím kontaktujte nás.

 

c) Osobný odber

Objednaný tovar si môžete prevziať osobne v Záhradnom centre Tvorsad, Okružná 21, 917 00 Trnava – v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 18:00.