Opatrenie COVID-19: Sme tu pre Vás online!

Milí naši zákazníci,

Všetci sa ocitáme v zložitej situácii, ktorú takmer nikto z nás doposiaľ nezažil.

Máme obavy, premýšľame, čo môžeme ešte od tejto situácie očakávať, premýšľame, ako ďalej... my, naše rodiny, priatelia, zákazníci.....

Počas zimných mesiacov, v roku 30. výročia založenia našej firmy a 20. výročia otvorenia nášho záhradného centra, sme všetci usilovne pracovali, aby sme vynovili naše priestory, aby sme pre Vás, našich zákazníkov, vybrali čo najpestrejší, najkvalitnejší a najkrajší tovar.

A tak máme pre Vás už od minulého týždňa pripravené a naaranžované všetky vnútorné a vonkajšie priestory, ako je u nás už dlhé roky zvykom tak, aby ste sa u nás cítili príjemne a tovar jednoducho našli. V rámci úpravy nových vonkajších priestorov, máme pre Vás pripravené aj viaceré zľavové kútiky.

Premýšľame, zvažujeme, ako Vám v tejto zložitej situácii tovar sprístupniť  s ohľadom na Vaše zdravie  a zdravie našich zamestnancov.  

Nikto z nás nevie, ako dlho potrvá táto situácia, ktorá uzatvorením aj našej prevádzky znemožní priamy nákup u nás. 

Nadchádzajúce obdobie budeme asi viacerí tráviť viac času doma, či už v záhrade / predpoveď počasia znie priaznivo / alebo vo svojom byte.

Aj to je dôvod, prečo sme sa rozhodli „posilniť„ náš predaj cez e-shop www.tvorsad.sk. Nevylučujeme ani možnosť individuálneho odberu, kedy Vám objednaný tovar dopredu starostlivo zabalíme a pripravíme či už pre kuriéra alebo pre Váš osobný odber. Podmienky a čas odberu upresníme na základe vzájomnej komunikácie, či už objednávkou cez eshop, emailom: obchod@tvorsad.sk, eshop@tvorsad.sk, telefonicky 0905/235 772, pripadne cez Facebook messenger. 

Denne Vám budeme cez sociálne siete približovať náš predajný sortiment, či už z vnútornej, či z vonkajšej predajne, aby ste mali možnosť výberu tovaru aj bez osobnej návštevy nášho záhradného centra.

Myslíme si, že práve v tomto období je dôležité spríjemňovať si život a svoje bezprostredné okolie, robiť ho radostnejším a príjemnejším spoločne so svojou rodinou, zapojiť do práce v záhradke, či výsadby balkónov, terás, aj deti, ktoré majú „ vynútené„ prázdniny a stráviť tak spoločne čas na čerstvom vzduchu.

Tak ako slniečko nám dodáva energiu a dobrú náladu na zvládnutie tejto náročnej situácie, tak aj rastlinky vôkol nás majú tú magickú moc vyčarovať oázu pokoja v našich životoch i srdiečkach.

Prajeme nám všetkým, aby sme túto situáciu zodpovedne, v pokoji a zdraví ustáli s vidinou krajšej a zdravej budúcnosti! 

S láskou 

Alena Pivolusková